Bichon Charnett homepage

CH A R N E T T

Bichon Charnett - vstupte Bichon Charnett - Enter Bichon Charnett - Deutchland Bichon Charnett - Russian version

BICHON FRISÉ - BIŠONEK

Bichon Charnett homepage
PODĚKOVÁNÍ

Na tomto místě chci poděkovat všem těm, kteří mne umožnili nebo byli nápomocni, případně byli pro mne hnacím motorem v plnění mého snu – ÚSPĚŠNÝ CHOVATEL.

Děkuji svým rodičům, kteří mne umožnili koupi mého prvního psa německého ovčáka. Fenka se jmenovala ALINETT z Erotonu. Štěstí, které jsem prožívala, když jsem si jí vezla domů může pochopit jen ten, kdo po psu velmi toužil a po nekonečných letech čekání se mu sen splnil.

Děkuji mému manželovi Romanovi, který od prvopočátku, kdy jsme se v roce 1980 seznámili snáší mé chovatelské a vystavovatelské šílenství.Většinou s naprostým klidem a přehledem (co mu jiného zbývá), někdy mírně cholericky (je to například moment, kdy by prý chtěl předložit nějakou krmi, ale já samozřejmě zase blábolím do telefonu stále to samé. Samozřejmě nemá pravdu, zcela určitě řeším naprosto nejdůležitější problém okolo psů).

Děkuji paní Vanišové Zdence, poradkyni chovu pro malé knírače.Váže mne s ní letité přátelství.Zdena je neuvěřitelně živelný člověk s obrovskou chutí k životu, vyprávění týkajících se příhod se psy pohladí na duši a hned je na světě lépe.

Děkuji paní Blaškové Jarmile a její mamince Langové Jarmile moje zlaté osůbky ze Sokolova, které sice udělají nálet na stříhání do mého salonu se svými bišonky (popřípadě svými odchovy, které po cestě přiberou do auta), ale jejich životní optimismus je naprosto jedinečný.

Děkuji MUDr. Renatě Chmelové a Michaele Bytomské.V prvopočátku si ode mě koupily bišoní fenky GENESIS a HONEY HENESSY Charnett. Později se z nich staly mé milované holky.Dokáží se těšit ať na výstavě vyhraje ta, ta a nebo ta. Naprosto bezelstně jsou ochotné kdykoli a jakkoli pomoci což v dnešní době není až tak obvyklé.

Děkuji paní Křečkové J.J., která odchovala psa bišonka GIGOLO BLANC Ze Zlaté Jalny, jedinečného psa exteriérových a povahových kvalit. Též jí děkuji za ostatní bišonky, které jsem od ní získala.

Děkuji všem chovatelům od kterých jsem za ta celá léta získala psíky, jak pro potěšení, tak pro další chov.

Děkuji všem majitelům našich odchovů, kteří naše psí děti zahrnují  láskou.

Děkuji všem majitelům našich odchovů, kteří propadli šílenství zvaném výstavy. Nelitují vynakládat nemalé finanční prostředky a svůj volný čas k prezentaci bišonků z naší chovatelské stanice.

Děkuji všem lidičkám, kteří prošli, prochází a nebo budou procházet stejnou cestou kynologie, jako náš team. Radou, pomocí či přátelstvím nám pomohli, pomáhají a snad i budou pomáhat po ní kráčet snadněji.

Děkuji teamu firmy  Psychotronique Erben company zvláště Mgr. Lence Erbenové za zpracování mé webové prezentace. Neměla to se mnou lehké, ale vydržela.

Děkuji Janě Křečkové za rychlé překlady mé korespondence do němčiny a angličtiny.

Děkuji v neposlední řadě i těm, kteří o nás, našich psech či odchovech (samozřejmě nejčastěji v době, našich největších úspěchů, jak v chovu, tak na výstavách) šíří ,,zaručené informace‘‘. Toto poděkování není ironie. Ba naopak je to, tak trochu náš ,,hnací motor‘‘ jít dále, dále a dále.