Bichon Charnett homepage

CH A R N E T T

Bichon Charnett - vstupte Bichon Charnett - Enter Bichon Charnett - Deutchland Bichon Charnett - Russian version

BICHON FRISÉ - BIŠONEK

Bichon Charnett homepage


,, Kudy tudy k nám."

Sídlo: BOTEVOVA 3106 Praha 4-Modřany

Odbočíte z ulice Československého exilu. Po pravé straně budete míjet hlídané parkoviště a ihned následně bok panelového domu. Okolo něj zahnete vpravo a třetí vchod je číslo popisné 3106. V žádném případě nezajíždějte dále do sídliště. Jsme čelní panelák proti ulici Československého exilu a hlídaného parkoviště.

Pojedete-li MHD. Na zastávce metra Smíchovské nádraží přestoupíte na autobus číslo 253.
Na zastávce metra Kačerov Přestoupíte na autobus číslo 139 nebo 205.V obou případech vystoupíte na zastávce Tylova čtvť. Otočíte se směrem k sídlišti a jsme čelní panelový dům proti zastávce.

Pokud selže můj popis i případná navigace volejte SOS na tel. 606 864 200.

Pokud se správně strefíte před číslo popisné, v žádném případě NEZVOŇTE na panel se zvonky (zvonili byste na privát). Obejděte dům k opačnému vchodu a zde vyčkejte až si pro Vás a Vašeho pejska přijdu v přesně dohodnutý čas. Stane-li se Vám, že přijedete dříve můžete ZATELEFONOVAT. Pokud to časově jde, a momentálně nejsem zaneprázdněná prací, budu se snažit Vám vyhovět, abyste nemuseli čekat.

Prosím snažte se dodržet stanovený čas. Pokud přijedete o více jak 15 minut později s největší pravděpodobností se Vašemu pejskovi nebudu již moci věnovat, z důvodu dalších objednávek.

Pro zvětšení kliknětePro zvětšení klikněte